КАРПАТЫ. Турбаза .:Эдельвейс:. Отдых в Карпатах

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » КАРПАТЫ. Турбаза .:Эдельвейс:. Отдых в Карпатах » Вопросы - ответы » Проконсультируйте пожалуйста -- Эдельвейс


Проконсультируйте пожалуйста -- Эдельвейс

Сообщений 11 страница 20 из 20

11

Добрый день, Пишу Вам из Екатеринбурга (Россия, Урал) Мы( мама и ребенок 14 лет)  хотим  ( пока ориентировочно) с 8 по 24 июля отдохнуть на  вашей турбазе. Можете ли вы встретить в И-Франковске? Сколько это будет стоить? За какое время лучше забронировать номер? Какая будет   предоплата ? Спасибо. Алла

12

Добрый день!

Мы встретить можем в Ивано-Франковске. На данный момент стоит 300 грн. Забронировать номер можно по факсу, по е-mail или через интернет. Сделать бронь чем быстрей тем лучше. Предоплата будет в размере 50% от общей суммы.

13

Добрый день!
У мене проблема.
Я хотів би заплатити за бронювання.
Я не можу, тому що номер вашого банківського рахунку, не приймається до банківської системи. Чи можна оплатити PAYPAL або Western Union?
Прохання відповісти.
(Або, у виняткових випадках, можуть бути заброньовані без оплати?)
З повагою Dariusz Czechowicz.

14

humanitas написал(а):

Добрый день!
У мене проблема.
Я хотів би заплатити за бронювання.
Я не можу, тому що номер вашого банківського рахунку, не приймається до банківської системи. Чи можна оплатити PAYPAL або Western Union?
Прохання відповісти.
(Або, у виняткових випадках, можуть бути заброньовані без оплати?)
З повагою Dariusz Czechowicz.

Доброго дня!

Скажіть будь ласка номер вашого рахунку. Ми перевіримо.

15

Доброго дня!
Номер рахунку - I-228 (20.04.2009).
Будь ласка, допоможіть. Виїзд вже підготував.
З повагою Dariusz Czechowicz.

16

Доброго дня!

Читайте приватне повідомлення.

17

Доброго дня
Скажіть будь-ласка як часто (разів на тиждень) в середньому Ви організовуєте екскурсії для своїх клієнтів?
Наприклад на Говерлу, Петрос, Близнюки.

18

Доброго дня!
Екскурсії можемо організовувати що дня. Скажіть будь ласка скільки Вас буде чоловік і куди би ви хотіли піти.

19

Я планую приїхати із дружиною приблизно 23 липля. Хочу провести у вас днів 5-6. І за цей час хотілося б побувати на Говерлі  та Близниці. Для нас двох екскурсія дещо задороге задоволення. От якби у Вас формувались групи то ми б із задоволенням приєднались.

Отредактировано hryhorii (08-07-2009 16:01:20)

20

Якщо буде група, ми Вас запишемо. Тільки на даний момент групи немає. А коли вирішите коли будете приїжджати забронюйте у нас номери на перед. Забронювати можна через наш сайт або по телефону 8(03132)42-210 або 8(03132)42-137


Вы здесь » КАРПАТЫ. Турбаза .:Эдельвейс:. Отдых в Карпатах » Вопросы - ответы » Проконсультируйте пожалуйста -- Эдельвейс